Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Bayıldığını Gören Kişiler İçin Tabir

rüyada bayılan birisi görmek

Merhabalar değerli duslerkulup.com okuyucularımız. Rüya aleminizde bayıldığınızı, birisinin bayıldığını, bayılan birisinin tekrar ayıldığını görme konuların yapılmış tabirleri paylaşacağım. Rüyada bayılma hadisesini görenler için üzücü bir haber alınacağına dair bir yorumlama vardır. Bayıldıktan sonra yeniden kendisine geldiğini goren kişi olumsuz durumdan çabuk kurtulacağı olarakta yorumlanmıştır.

rüyada bayılan birisi görmek

Diğer bir tabirde ise rüyasında bayıldığını görenler için farklı bir yorumda kendisine çok iyi bakan, spor yapan kişiler için olumsuz durumlar söz konusu olacağı bu sebeple sıhhatinde kötüye gitme durumu olacaktır. Hastalığa yakalanma durumu olabileceği belirtilebilmektedir. Bazı rüya tabirlerinde ise maddi anlamda da kayba uğrama durumu olacağı söz konusu olmaktadır. Rüya aleminde bayılıp yeniden ayıldığını görme durumlarını çok dikkate almayıp hayat sağlığınıza ve yaşam kalitenize zarar verecek şekilde olmasına izin vermemelisiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>