Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Altın Görmenin Tabiri Neye Yorumlanır?

rüyada altın görmenin tabiri nedir

Sevgili düşler kulüp okuyucularımız, günün yaklaşık olarak 7-11 saatini uyuyarak geçiriyoruz. Günlük olarak bilinçaltımıza göre bir takım rüyalar görebiliyoruz. Ve bu gördüğümüz rüyaların birtakım etkisinde kalıyoruz. Neye işaret olduklarını merak edebiliyoruz. Merakımızı gidermek için bu rüyaları araştırıyoruz. Bazen rüyalar olumlu veya olumsuz olarak yorumlanabilmektedir. Rüyaların anlamları için sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Rüyada altın görmek sadık bir arkadaşa yorumlanır.

rüyada altın görmek neye yorumlanır

Diyanete göre ise rüyada sikket halinde altın görmek sıkıntıya işarettir. Rüyada altın bilezik takmak bir miktar para kaybedileceğine, altın aramak halk arasında kötü bir ünvana sahip olacağına, rüyada altın almak ise çalışan kişinin işsiz kalacağına yorumlanır. Rüyada altın kolye görmek yeni bir alınacağı, kadın görüyorsa eğer bir erkekle gizli ilişki yaşayacağına işaret olabilir. Hamile bir bayanın rüyada altın görmesi doğacak çocuğunun kız olacağına işarettir. Rüyada altın gerdanlık görmek kadın için evliliğe, erkek için devlette bir işe girmeye yorumlanır. Rüyada altın madeni görmek ise başarı ve zenginliğin göstergesidir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>