Askeri Konular

Rus Takvimi Hesaplama

Rus Takvimi Hesaplama

 

Çiftleri ilk en mutlu anı genellikle evlilik günleri oluyor. Bir evde yaşamaya başlayıp aynı yastığa baş koyduktan sonra en mutlu anları ise bir bebeğe sahip oldukları gün oluyor. Anne ve babaların en heyecanlı olduğu bu dönemde en çok merak ettikleri konu ise doğacak olan bebeğin cinsiyeti oluyor. Tıbbi olarak ancak bebeğin anne rahminde geçirdiği 16. haftadan sonra yani hamileliğin 4. ayında cinsiyet bilgisi kesin olarak öğrenilebiliyor. Ancak bu heyecana dayanamayan bazı çiftler farklı yöntemlerden yararlanarak doğacak olan bebeğin cinsiyetini öğrenebiliyorlar. Bu yazımızda sizlerle bu yöntemlerden en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan Rus Takvimi hakkında bilgiler vereceğiz.

Rus Takvimi Nedir?

 

Rus topluluğu tarafından kullanılan hem babanın hem de annenin doğum günü bilgilerinden yararlanarak hesaplama yapılan bir yöntemdir. Bu iki bilgiye ek olarak annenin hamilelik tarihi bilgisine de ihtiyaç duyuluyor. Rus Takvimi yönteminin dayanağı ise şu şekilde açıklanıyor; Vücudumuz belli dönemler içerisinde kanını yenilemekte ve bazı dönemler içerisinde vücudumuzda temiz kan bazı dönemlerde ise daha kirli bir kana sahip oluyoruz. Rus takviminde ise anne ve babanın kan yenilenme tarihi kullanılarak bebeğin cinsiyeti tahmin ediliyor.

Bebek cinsiyeti hesaplamanın farklı yöntemlerinden olan çin takvimi ile cinsiyet hesaplama ve japon takvimi hesaplamasında olduğu gibi bu yöntemde kesin bir sonuç elde edilmiyor. Yöntemin herhangi bir bilimsel dayanağı bulunmamaktadır. Bebeğin cinsiyetini tahmin edebilir ancak kesin doğrulukta bilemez.

Rus Takvimi Kullanılarak Bebeğin Cinsiyetini Öğrenmek

Bu yöntemle bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için site üzerinde yer alan aracı kullanabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve tam bir şekilde araca girdikten sonra hesapla butonuna tıklamanız gerekmekte. Bu aşamadan sonra ise size bebeğinizin cinsiyet bilgisi sunulacaktır. Herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda sitede bulunan rehber videolardan da yararlanabilirsiniz. Site yetkililerinin hazırlamış olduğu bu videolarda adım adım neleri yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soruyu site içerisinde yer alan yorum kısmında site yetkililerine sorabilirsiniz. Siz ebeveyn adaylarına en iyi şekilde yardımcı olabilmek adına ellerinden geldiği şekilde hızlıca size cevap vereceklerdir.

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>