Program, Yazılım, Donanım

RollBack Rx Sistem Geri Yükleme, Kurtarma Programı İndir

roll back sistem geri yükleme programı

 

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bilgisayarlarımız çok hassas ekipmanlardır. İnternet dünyası gelişmesiyle birlikte indirme, upload etme işlemlerinde çok fazla artış oldu. Artık format atmak için bilgisayarcılara ihtiyaç kalmadı herkes kendi bilgisayarına format atıyor. Fakat artık format atarak bilgi ve belgelerimizin silinmesini istemiyoruz. Bu yüzden deep freeze tarzında dondurucu programlar kullanıyorduk artık bunları hepsi geride kaldı.  

sistem geri yükleme onarma programı indir

RollBack Rx Sistem Geri Yükleme, Kurtarma programı sayesinde geri yükleme sistemi oluşturarak bilgisayarınızı istediğiniz  zamana 10-15 saniye içerisinde döndürebiliyorsunuz ve bilgisayarınızı kurtarmış olursunuz. Windows çökse bile en son oluşturduğunuz dönüşüm noktasına dönebilirsiniz. Windowsun Sistem geri yükleme programı bozulduğu zaman geri yükleme yapmazken
Rollback te sisteminizi tamamen geri yükler.

İndirme linki: http://turbobit.net/nrpprjboh3g4.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>