Askeri Konular

Roketsan Hakkında Detaylı Bilgi

roketsan logosu

 

Roketsan gününü hedefe ulaşmak için yaşar, adımlarını mücadeleden galip çıkmak için atar. Roketsan’ın roket ve füze teknolojileri konusunda varacağı noktalar daha ilk günden biliniyordu. Roketsan’ın en iyisi, en hızlısı ve en isabetlisi olacağı da öngörülüyordu; çünkü her şey atılan ilk adımda mevcuttu. Modern altyapı, gelişmiş techizat, son teknoloji ve bağımsız teknoloji Roketsan’ın hep ilk önceliği durumundadır. Roketsan teknolojiyi yalnızca takip etmiyor aynı zamanda üretiyor.

Roketsan daima nitelikli, deneyimli, dinamik ve uzman bir kadroyla çalışır.Roketsan iş anlayışıyla standartları belirliyor ve sıfır hata prensibiyle çalışıyor. Roketsan üstün mühendislik yetenekleriyle yarınları tasarlıyor, tecrübeye duyduğu saygı ve akla verdiği önemle geleceği şekillendiriyor. Ayrıca Roketsan daha güvenli bir gelecek için kendini sürekli geliştiriyor. Roketsan yapısal, termal, mekanik tasarımlar; iç balistik, güdüm kontrol, silah sistemleri,aerodinamik,kompozit malzeme, yakıt sistemleri ve harp başlığı teknolojileri üretimi; sistem entegrasyonu, ömür uzatımı, ömrünü tamamlamış malzemenin imhası ve gerikazanımı, pazarlama ve kullanıcı eğitim konularınndaki uzmanlığıyla ulusal ve uluslararası savunma projelerin her aşamasında etkin bir biçimde rol almaktadır.

Roketsan esnek üretim ankayışıyla her ihtiyaca yönelik çözümler üretiyor ve farklı alternatifleriyle çözüme ulaştırıyor. 107, 122 ve 302 mm topçu silah sistemleri, hava savunma programları, tanksavar füzeleri, hassas güdümlü mühimmat ve havayastığı parça üretimleri, uzay ve uydu projeleri, bilgisayarlı ve donanımlı simulasyon sistemleri içeren elektronik harp destek sistemleri, milli tank için zırh geliştirme projesi, 2.75 inç yarı aktif lazer güdümlü roket tasarım ve geliştirme progmramıyla güvenlik kalelerinden biridir.

 

ROKETSAN TANITIM VİDEOSU:

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>