Oyun Dünyası

Rocket Royale Mermi Hileli Apk Oyununu İndir

rocket royale mermi hileli apk indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere Rocket Royale isimli android oyununu sunacağız. Rocket royale apk oyununda oyuncu olmak sizi farklı dünyalara götürecektir. Dünyada sona kalan kişinin kazanan olduğunu unutmayın. Kazanan siz olmak için oyunda sonda kalmaya çalışmalısınız.

rocket royale mermi hileli full indir

Oyun içerisinde 20 farklı silah türünü kullanmanızın yanı sıra craft ile çelik zırh ile korumanızı artırabileceksiniz. Güçlü özelliklere sahip olmak için inşa edebileceksiniz. Üstelik daha güçlü olmak için sahip olduğunuz silahları güçlendirmeniz de mümkün. Oyunu Android 4.1 ve üzeri cihazlarda kullanma fırsatınız bulunmaktadır. Oyunu google play marketinden indirebilirsiniz. Oyun dili ingilizcedir. Boyutu ise 98 mb dır.

rocket royale oyununu full indir

indirme

https://drive.google.com/file/d/1gdyveR6rOAWRQ0vspvbNs63TWpUMpChw/view

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>