Oyun Dünyası

Road Rage 2017 Bilgisayar Aksiyon Oyunu İndir

road rage 2017 oyununu full indir
Bisiklet kullananlar becerilerinizi test ederek motorsiklet savaşlarına katılabilirsiniz. Çılgın motorcular arasında motor savaşı içinde bulunacaksınız. Çeteler ile 42 tane hikayeli senaryoya sahip olan Road Rage 2017 aksiyon oyununda kurye teslimatlarından, özel görevlere kadar rekabet dolu işlerde bulunacaksınız. Çok devasa büyüklüğe sahip haritalar içerisinde gezip mahallelerde çok çeşitli hedeflere ulaşabilirsiniz. Yoldaki rakipleriniz meydanlarda dahi size müdahalede bulunabilirler.

road rage 2017 motor oyununu indir

Sürüş tarzı itibariyle de mantıklı bir kavrayıcı direksiyon kabiliyeti ile yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Road Rage 2017 bilgisayar  aksiyon oyunu ile çok eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Yapacağınız mücadeleler size yeni serüvenlerin kapısını açacak. Gerçekçi sürüş keyfiyle aksiyona doyacaksınız. Savaşçı motorcularla beraber ziyadesiyle eğleneceğinize eminim. Oyunun piyasaya çıkış tarihi 12 kasım 2017 dir. Toplam boyutu ise 2.02 Gb’dır. Oyunu indirme linki torrenttir.

duslerkulup indirme linki (1)

http://turbobit.net/rvoh66c0ljok.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>