Oyun Dünyası

Rise Of Industry Şehircilik Simülasyon Oyununu İndir

rise of ındustry şehircilik oyunu

Değerli okuyucularımız bugün sizlere grafik similasyon oyununa göre müthiş seviyede yer alan bir oyun paylaşacağım. Oyunumuzun ismi Rise of industry şehircilik simülasyonunu. Oynanışı gayet yerinde kadar her kontrol manyağını tatmin edecek düzeyde. Oyunda olumlu olumsuz etkinlikler olduğundan ekonomiyi kurayım kendi kendine büyüsün olayı yok.

rise of ındustry şehircilik oyunu indir

Sürekli geliştirmeniz lazım, B planınız olması lazım ve size Katardan 15 milyon dolar gelmeyecek haybeye. Hoş dünya üzerinde de bu hiç bir zaman olmadı. Müzikleri gayet yerinde insanı boğmuyor, baymıyor, kendi müzik listenize yöneltmiyor.Oyunda çoğu similasyon oyunlarında olduğu gibi zorluk olayını her detayı ile değiştirebiliyorsunuz. Bu da eğer acemi bir oyuncu iseniz size lanet okutmuyor. Her nabza göre şerbeti var.

rise of ındustry oyununu full yükle

indirme

https://turbobit.net/bu5gcnlskyy5.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>