Oyun Dünyası

RIDE 3 Pc Motor Yarış Oyununu Crackli Full Tek Link İndir

rıde 3 pc motor yarış oyununu indir

Değerli düşler kulübü takipçilerimiz, bugün sizlere rıde 3 bilgisayar motor yarış oyununu sunacağız. 2018 kasım ayı itibariyle oyunseverlerle buluşan RIDE 3 pc motor yarış oyununu sizler crackli full olarak oynayabileceksiniz. Tek link vaziyetinde crackli olarak indirebileceksiniz. Rıde 3 pc motor yarış oyununu indirmeniz oldukça faydalı olacaktır. Oyun sürüşü açısından yüksek grafiklere sahip olduğu için dikkatli kullanmalısınız. Rıde 3 pc motor oyununda yüksek grafikli bilgisayara sahip değilseniz eğer kasmalar yaşayacaksınız. Bu sebeple yapılan kasmalarda oyun zevkiniz azalacaktır. Yüksek kalibreli bilgisayarlarda oyun oynamanız faydanıza olacaktır.

Rıde 3 pc moto yarış oyununda onlarca motorsiklet ve usta sürücüleri var. Harika parkurlarda çölde, toprakta, asfaltta, çamurda her yerde motorbisikletlerinizi sürebileceksiniz. Rıde 3 pc motor yarış oyununu crackli olarak full bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri (yalnızca 64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-2500, AMD FX-8100
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050, 2 GB VRAM / AMD Radeon HD 7950 ile 2 GB VRAM

Boyut: 20,74 GB

duslerkulup indirme linki (2)

http://link.tl/1X2XK

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>