Oyun Dünyası

Restaurant Dreams: Chef World Android Oyunu İndir

restaurant dreams chef world oyununu indir

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere cep telefonlarınızdan oynayabileceğiniz restorant oyunlarınından olan Restaurant Dreams chef world oyununu sunacağım. Restorantınızda hayallerinizdeki gibi bir şef olacaksınız. Küçücük bir işletmenin sahibi olarak başlayacaksınız. Kendi lokantanızda şeflik yapıp müşterilerden gelen talepler doğrultusunda garsonları yönlendirip onları memnuniyetli bir şekilde yolculamalısınız.

android lokanta işletme oyununu indir

Müşterilerin siparişlerini en doğru ve en kaliteli bir biçimde hazırlamalısınız. Hız ve kalite çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Kalıcı müşteriler istiyorsanız eğer mekanınızın dekorlarıda önemli bir unsur olacaktır. Dekorlarınız ne kadar iyi olursa müşterileriniz daha sık gelip güven içinde karınlarını doyuracaklardır. Sizlerde iyi paralar kazanıp lokantalar zinciri açabileceksiniz. Ayrıca bu oyunları cep telefonunuzda oynayacaksınız. Oyunun içerisine para hilesi eklenmiştir..

duslerkulup indirme linki (1)

http://www92.zippyshare.com/v/5NUIj6OU/file.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>