Restaurant Dreams: Chef World Android Oyunu İndir

maxresdefault Restaurant Dreams: Chef World Android Oyunu İndir

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere cep telefonlarınızdan oynayabileceğiniz restorant oyunlarınından olan Restaurant Dreams chef world oyununu sunacağım. Restorantınızda hayallerinizdeki gibi bir şef olacaksınız. Küçücük bir işletmenin sahibi olarak başlayacaksınız. Kendi lokantanızda şeflik yapıp müşterilerden gelen talepler doğrultusunda garsonları yönlendirip onları memnuniyetli bir şekilde yolculamalısınız.

42dKX0STaJ2qDo0zfbq88iJlaEQFdMn8R9xZqcQfVX6Z pjXwmJn6RnUKbNZwUcZSoQ=h500 Restaurant Dreams: Chef World Android Oyunu İndir

Müşterilerin siparişlerini en doğru ve en kaliteli bir biçimde hazırlamalısınız. Hız ve kalite çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Kalıcı müşteriler istiyorsanız eğer mekanınızın dekorlarıda önemli bir unsur olacaktır. Dekorlarınız ne kadar iyi olursa müşterileriniz daha sık gelip güven içinde karınlarını doyuracaklardır. Sizlerde iyi paralar kazanıp lokantalar zinciri açabileceksiniz. Ayrıca bu oyunları cep telefonunuzda oynayacaksınız. Oyunun içerisine para hilesi eklenmiştir..

duslerkulup indirme linki 1 Restaurant Dreams: Chef World Android Oyunu İndir

http://www92.zippyshare.com/v/5NUIj6OU/file.html

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>