Oyun Dünyası

Railroad Corporation Tren Sürme Simülasyon Oyununu İndir

Değerli düşler kulübü okuyucularımız, Railroad oyununu sizlere ücretsiz olarak sunacağız. Tren sürme simülasyon oyununda bir makinistlik edasıyla işlerinizi yürüteceksiniz. Online olarak çevrimiçi destekli olarak oynayabileceksiniz. 19. yüzyıl Kuzey Amerikası’nda Railroad Corporation yeni bir demiryolu imparatorluğu kuracaksınız. Oyunda simülatif olarak gerçi bir makinist olarak treninizi süreceksiniz. Tren makinistliği ile 2 veya 4 kişi 500 bin dolar kazanmak için bu oyunda yarışabiliyor. Geri kalan çoğu özelliği aslında Railway Empire ile aynı bu nedenle birbirlerine çok benziyorlar.

Demiryolunun en iyi dönemlerinde kendi şirketiniz kurup imparator olmak için çalışıyor, gelir elde ediyorsunuz. Demiryolu ağınızı kuruyor, malları şehirler arasında taşıyor ve tüm bunlar yaşanırken yasaları değiştirmek için siyasi lobilerle uğraşıyor aynı zamanda yeni teknolojiler için araştırmalar yapıyorsunuz. Kendinize ait binalar ve binalar satın alabiliyorsunuz. Para kazanmak için doğru bir şekilde aklınızı çalıştırmak zorundasınız. Çünkü hem aklınızı, ticari zekanızı  hemde bilek kuvvetinizi kullanmalısınız.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/2Pm2/5v4BHUUc2

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>