Oyun Dünyası

Pubg Lite Yeni Sürüm Açılmama, Siyah Ekran Hatalara Çözüm

Pubg lite piyasaya çıkmasıyla beraber oyuncular derin bir nefes aldılar. Görüntü kalitesi yükselen oyunda grafikler bir iştiham yaratıyor. Pubg lite bilgisayar oyununu full olarak indirip ücretsiz olarak kullanıcılar oynayabilirler. Yani normal pubg sürümünü emülatör vasıtasıyla oynayan oyuncular pubg lite sürümüyle beraber hayli heyecanlandılar. Oyunu bilgisayarlarına yükleyebilen oyunseverler bu konuda hazzı fazlasıyla yaşadılar. Lakin pubg lite oyununu oynamak isteyen çoğu kullanıcı bir çok hatayla karşılaştılar. Pubg lite oyununu oynamak isteyenler directix 11 hatasıyla karşılaştılar. Directix 11, açılmama, siyah ekran hataları gibi bir çok hataya karşın çözümler sunacağız sizlere.

Pubg Lite Yeni Sürüm Açılmama, Siyah Ekran Hatalara Çözüm

Pubg lite oyununun yeni sürümünde açılmama sorunu olarak karşınıza çıkıyor. Açılmama sorunlarının temelinde eksik yüklenen driverler bulunmaktadır. Driver kurulumu haricinde siyah ekran hataları da yer almaktadır. Dolasıyla siyah ekran hataları gibi sorunlara çözüm bulmak için directix kurulumu yapmanız gerekmektedir. Directx kurulumu yapmanız için önce ekran kartının uyumluluğu konusunda sorunlar yaşayabilmektesiniz. Ekran kartlarınızın uyumluluğunu kontrol etmeniz faydanıza olacaktır. Çünkü her ekran kartı Directx 11 uyumluluğu yok. Bazıları Directx 12 uyumluluğu sebebiyle bu hataları almaktadır. Siyah ekran açılmama problemlerinin temelinde directx hatası yatmaktadır. Bu sebeple kökene inmelisiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>