Oyun Dünyası

PUBG Güncelleme Sorunu ve Açılmamaya Kesin Çözüm

pubg oyununu full yükle

Pubg oyunu dünya genelinde oldukça oynanan ve geniş kitlelere ulaşan bir yapım. PUBG oyununu cep telefonlarından çok fazla oynayanlar kadar birde emülatörler vasıtasıyla cep telefonundaymış gibi bilgisayardan oynanmaktadır. Pubg oyununu bilgisayarınızdan oynamak için tencent gaming buddy isimli emülatör vasıtasıyla bilgisayarınızdan pubg yi ücretsiz olarak oynayabilmektesiniz. Steamsiz ve tamamen ücretsiz olarak. PUBG güncelleme sorunlarıda emülatörlerde sık karşılaşılan bir sorun. Çünkü cep telefonlarda oynayanlar genelde problemlerle karşılaşmazlar. PUBG emülatör sorunu güncellemeyle bazen artabiliyor.

PUBG Güncelleme Sorunu ve Açılmamaya Çözüm

pubg oyunu güncelleme hata sorunu

Genel olarak pubg de karşılaşılan sorunlar haritaların yüklenmemesi, kasma, donma ve önemlisi de bir arkadaşınızı oyuna davet ederken güncellenememe sorunu vermesidir. Emülatörlerden kaynaklı olarak verilen hatada çözüm ise öncelikle şu yollar izlenmesi gerekmektedir. Bilgisayardan oynayacaklar için denetim masasından tamamen silmelisiniz. Tabi silerken tüm dosyalarınız ayarlarınız gidecektir. Dikkatli olunuz. Tencencet gaming buddy emülatörünü aşağıdaki linkten yeniden güncel olarak indirmelisiniz. Tekrar kurduktan sonra güncel olduğundan emin olabilirsiniz. Açılmama sorununa ve güncelleme sorununa çözüm sağlamış olacaksınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>