Prp Tedavisi ile Cilt Yenileme

%name Prp Tedavisi ile Cilt Yenileme

Prp Tedavisi ile Cilt Yenileme

Medikal estetik alanında her geçen yeni yöntemler geliştirilmektedir. Prp tedavisi de bu yeniliklerden biridir. İster tek başına, isterseniz lazer, ışık tedavisi gibi diğer yöntemlerle kombine edilerek kullanılan bu yöntemle cilt yenileme başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bu tedavi hakkında Prp Uygulaması sayfasından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ciltte oluşan çatlaklar, sivilce ve akne lekeleri, sarkma, kırışıklık, yara izi gibi sorunların başarılı bir şekilde tedavi edilebilmesi için Prp tedavisini tercih edebilirsiniz.

Prp Tedavisi Cildi Kendi Bünyesinde Onarır

Yaş ilerledikçe ortaya çıkan fiziksel değişimler cildinizi de etkiler. Cildinizdeki olumsuz etkiler Prp tedavisinde büyüme faktörleri tetiklenerek kendi içinde onarılır. Kişinin kendi kanından alınan kan örneği filtreleme ve santrifüj işlemlerine tabi tutulur. Bu işlemlerden sonra kandaki trombosit hücrelerinden zengin kısım ayrıştırılır. Cildinizde hasat gören bölgelere enjekte edilen Prp büyüme faktörlerinin açığa çıkmasını sağlar. Bu sayede ciltteki kırışıklıklar, yara izleri gibi olumsuzluklar cildin kendisi tarafından hızlıca onarılır. Cildin yenilenme süreci tetiklenmiş olur.

Prp Tedavisinin Etkisini Hemen Görebilirsiniz

Prp tedavisinde ciltteki olumsuz etkiler belirlenen seans sayısına göre giderilir. Seans sayısı kişinin cildinde oluşan hasarlara bağlıdır. Ancak tedavinin olumlu etkileri ilk seanstan itibaren görülebilir. Seanslar yapıldıkça ciltteki olumlu etkiler daha çarpıcı olur. Fakat kişinin yaş almasıyla birlikte cildindeki olumsuz etkilerin devam edeceği unutulmamalıdır. Belirli aralıklarla Prp tedavisinin tekrarlanması cildin görünümünü korumasına yardımcı olur.

Prp Tedavisi Güvenli Bir Yöntemdir

Bu tedavide steril koşullar altında kişinin kendi kanı alınmaktadır. Ayrışma işlemine tabi tutulan kandaki trombositler yeniden kişinin cildine aktarılmaktadır. Cilde enjekte edilen trombositlere dışarıdan başka bir madde eklenmez. Dolayısıyla Prp tedavisi cilt gençleştirme için oldukça güvenli bir yöntemdir. Çünkü bağışıklık sistemi kendine ait olan trombositlere olumsuz tepki vermez. Yeteri kadar trombosit hücresi olan ve kanser hastası olmayan herkese bu tedavi uygulanabilir.

Prp tedavisi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyenler https://bilgim.net sitemizi ziyaret edebilir. Paylaşım platformumuzda sağlık, estetik, spor, finans, hobi, yeme içme gibi pek çok alanda bilgiye ulaşabilirsiniz.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>