Oyun Dünyası

Project Cars 2016 Araba Yarış Oyununu Full İndir

project cars 2016 araba yarışı oyunu indir

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Project Cars 2016 araba yarış oyununu son sürüm olarak sunacağız. Araba yarışı oyunu sevenler için olağanca müthiş bir yapıma sahiptir. Grafiksel olarak, senaryo olarak üst düzey zekaya sahip.

project cars 2016 yarış oyununu full indir

Oyun içerisinde araç seçiminizi yaparak kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Seviye atladıkça oyunda çok farklı haritalarda kendinizi yarış içerisinde bulacaksınız. Oyuna kendinizi fazla kaptırmamaya çalışın çünkü bağımlılık yapıyor. 2016 yılıda dahil olmak üzere son yılların en kaliteli araba yarış oyunlarındandır. Bunu oynayınca zaten hemen farkedeceksiniz. Oyunun yaklaşık boyutu 15 gb dır. Bilgisayarınızın sistemsel özellikleri ne kadar iyi olursa okadar da iyi verim alarak oynayabilirsiniz. Oyunu çoklu olarak online oynayabilirsiniz. 

project cars yarış oyununu full yükle

Senaryo modu içerisinde yeni dünya rekorlarına imzanızı atıp, kazandığınız şampiyonlukları da korumanıza şans veriliyor. Aslında project cars oyunu tam bir simülasyon tarzında olmuştur. Araba yarışı oyunlarındaki gerçekçiliği ilk defa bukadar yakından tadacaksınız. Oyun içerisinde kullandığınız arabaları kullanırken yapacağınız modifikasyonlar sayesinde ise yarışlarda rakiplerinize fark atabileceksiniz. Tabii yaptığınız ayarları test etmek için ise test sürüşlerine çıkabiliyorsunuz. Gerçek yarış pistleride bulunmaktadır. Bu açıdan dolayı gerçekçi bir yarış keyfine varacaksınız.

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/28CSff8BCe9z/proj

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>