Oyun Dünyası

Pro Cycling Manager 2019 Bilgisayar Oyununu Full İndir

pro cycling manager 2019 oyununu full indir

Sevgili düşler kulüp okuyucularımız, profesiyonel olarak bisiklet sürüş tekniklerinizi konuşturmak istermisiniz. 2019 yılında çıkan en güzel simülasyon oyunlarından biri olan pro cycling oyununda kendi bisikletçilerinden oluşan takımı yöneteceksiniz. Dünyanın dört bir yanında 200’ün üzerinde yarış ve 600’den fazla etapta başı çeken, La Vuelta ve the Tour de France gibi efsanevi yarışçılarla zafer için pedal çevireceksiniz.

bisiklet sürme yarış oyununu full yükle

Oyunda takımını yönetip, sözleşme pazarlıkları yap, sponsorlar bulup, antrenman ve yarış stratejini belirleyip, yarışlarda taktiklerini hayata geçireceksiniz. Yarışta final ipini sizin göğüslemeniz gerekmektedir. Pro Cyclist modunda profesyonel bisikletçi mayonu giy ve kariyerini şampiyonlukla taçlandırmak için yarış. Çevrimiçi modda 16 kişiye kadar arkadaşlarına karşı veya onlarla takım olarak yarış. Solo veya çevrimiçi, en iyisi ol ve takımını zirveye taşı.

gerçekçi yarış bisiklet oyunu

2019 oyununda gelen yenilikler şöyledir:
• Tour de France 2019’un yeni etaplarını keşfet
• Yeniden tasarlanan ve yeni beceri sistemini de içeren Pro Cyclist modu
• Menülerde ve yarış esnasında yeni kullanıcı arayüzü
• Daha gerçekçi bisikletçi dinamikleri için geliştirilmiş YZ
• Hedeflenen takımlara göre teklifler sunan yeni kontrat sistemi

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>