Oyun Dünyası

Prey 2017 Mükemmel Bilgisayar Savaş Oyununu Full İndir

prey 2017 bilgisayar oyununu indir

Prey 2017 oyunu mayıs itibariyle piyasaya çıktı. Bilim kurgu, aksiyon ve macera tarzındaki oyunlardır. Prey 2017’de, 2032 yılındasınız. Dünyamızın uydusu olan ayın etrafında dönen bir uzay istasyonunda kendinizi buluyorsunuz. İstasyonun ismi Talos I. İnsanlık sonsuza kadar yaşamaya çalışırken, aya gönderilen bir deneksiniz. Tahmin edeceğiniz gibi işler yolunda gitmiyor. Uzay istasyonu uzaylılar tarafından işgal edilmiş ve şimdi yakalanmak üzeresiniz.

prey 2017 bilgisayar oyununu full yükle

Talos I ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını keşfedin. Talos I ve herkesin elindeki savaşın seyrini sizler değiştireceksiniz. Yeteneklerinizi göstermeniz gerekmektedir. Türkçe yama çalışmalarıda prey 2017 oyunu için yapılmaktadır. Yakın zaman içerisinde oyunseverlerin hizmetine sunulmasıda gündemde. Oyunda elinize geçen ilk silahı alıp oda oda düşmanları öldürmeniz gerekmiyor.

duslerkulup indirme linki (1)

https://mega.nz/#F!EH4l2CgS!ydTcIj2zPYHeGYAGq3Fn4A

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>