Oyun Dünyası

Power Rangers: Legacy Wars Cep Oyununu Full Ücretsiz Yükle

power rangers legacy wars cep oyununu indir

Saygıdeğer oyunsever takipçilerimiz, Power Rangers’ı bilmeyeniniz yoktur sanırım. Yıllarımızın çizgi kahramanı power rangers’ın mobil oyunu sonunda çıktı. 1990 yılların fenomeni olan power rangers hem android hemde ios oyun versiyonuyla karşımızda. Power Rangers: Legacy Wars grafik açısından ve oynanış açısından nostaljiye götürecektir sizleri. iPhone hem de iPad’de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyundur.

power rangers legacy wars oyununu ücretsiz yükle

Ovi store ve google playde ençok oynananlar arasında yer almaktadır. Oyunda görevler bulunmaktadır. İlerlediğiniz süreç içerisinde online PvP savaşları seçeneği sunan Power Rangers: Legacy Wars’ta savaşarak açabildiğimiz 40’dan fazla karakter yer alıyor. Karakterlerimizin yeteneklerini geliştirebiliyoruz.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nway.powerrangerslegacywars&hl=tr

https://itunes.apple.com/us/app/power-rangers-legacy-wars/id1204075112?mt=8

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>