Eğitim Dünyası

Post-it

Post-it

Eğitim hayatından iş hayatına kadar her yer çok yoğundur. Zaman içerisinde yapılacak işler, öğrenilmesi gereken bilgiler derken pek çok şey unutulmaya başlanmaktadır. Bu durum için en iyi çözüm ise not almaktan geçmektedir. Bir not defteri pratik bir çözüm gibi görünse de direk olarak göz önünde olmamaktadır. Bunun yerine baktığınız zaman her zaman dikkatinizi çekecek bir şekilde olmalıdır. Tam bu noktada post-it kurtarıcı olmaktadır. Rengarenk ve yapışkan kağıtlar birbirinden farklı boyutta olmaktadır. Sizin için en uygun olanı seçerek masanızın üzerindeki yerini almasını sağlayabilirsiniz.

Post-it Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Post-it kullanmak sadece not almanıza değil pek çok noktada yardımcı olmaktadır. Nasıl bir yapışkan kağıt almanız hakkında dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar;

  • Uygun büyülükte olmalıdır. Alacağınız not uzun ise küçük boyutta olması sizin ihtiyacınız için uygun olmayacaktır.
  • Çok önemli ise geometrik formlara sahip olması daha faydalıdır.
  • Dikkatinizi çekecek bir renkte ise kullanmak daha verimli olmaktadır.

Aradığınız Post-it İçin Doğru Adres: Aktüel Express

Çantanızda dahi rahatlık ile taşıyabileceğiniz post-it için Aktüel Express sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Farklı büyüklüklerde, renk ve form açısından seçenekler bakımından çok zengindir. Sarıdan pembeye kare, ok, konuşma balonu ya da iki parçadan oluşan çeşitler arasından seçebilirsiniz. Kullandıkça bu kağıtlar daha çok seveceksiniz.  https://www.aktuelexpress.com/yapiskanli-not-kagitlari  adresine girerek inceleyebilir ve satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>