Pokémon: Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim Çizgifilmini İndir

Pokemon the Movie Mewtwo Strikes Back Evolution 1 Pokémon: Mewtwo İntikam Peşinde   Evrim Çizgifilmini İndir

Pokémon Japon oyun yapımcısı Satoshi Tajiri tarafından yapılan, hayali canlıları konu alan animasyondur. Manga ve kart oyunu serisi ve video oyun şirketi Nintendo’nun kurduğu The Pokémon Company tarafından yönetilmektedir. İlk olarak Game Freak tarafından 1996’da rol yapma oyunu (RPG) olarak Game Boy için çıkmıştır. Yine Nintendo’nun sahibi olduğu Mario serisinden sonra dünyadaki en başarılı video oyunu tabanlı medya ürünüdür. Pokémon; anime, manga, kart oyunu, oyuncak, kitap ve daha birçok ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pokemon the Movie Mewtwo Strikes Back Evolution 2 Pokémon: Mewtwo İntikam Peşinde   Evrim Çizgifilmini İndir

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir. İlk jenerasyon 151 Pokémon’dan oluşmaktaydı. Günümüzde 8 jenerasyon ve resmi pokemon sitesinde 890 Pokémon bulunmaktadır. Animasyon, Aksiyon, Aile, Fantastik türlerinde yer almaktadır. Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back Evolution çizgifilminde ise gizemli bir eğitmenin davetini kabul eden Ash, Misty ve Brock, yapay bir Pokémon olarak yaratılan ve maç yapmak isteyen Mewtwo ile tanışır.

Pokémon serisindeki ilk filmin 3DCG türündeki yeniden çevriminde Mewtwo’nun unutulmaz çıkış öyküsü yeniden  ele alıyor. Hd kalitede türkçe olarak izleyebileceğiniz çizgi animasyon dizisini full olarak indirebileceksiniz. 

duslerkulup indirme linki 1 Pokémon: Mewtwo İntikam Peşinde   Evrim Çizgifilmini İndir

https://drive.google.com/open?id=1cj2KHDcmMt6sSakvVHeW6e_4LbJqBP1I

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>