Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 7. Bölüm Türkçe İzle

pokemon May

 

Bu bölümde serüven tüm hızıyla sürerken antrenman yapmaktan yorulan kahramanlarımız yakınlardaki meşhur bir göle balık tutmaya gitmeye karar verirler. Ancak göle vardıklarında hayal kırıklığına uğrarlar çünkü göl hiç de öyle bahsedildiği gibi güzel bir yer değil ve çok ıssızdır. Bunun üzerine oradaki balıkçı kulübesine giden kahramanlarımız oradan oltaları alıp balık avlamaya başlarlar. Ash o sırada Corpish’in gelişmiş hali olan bir pokemonu sudan çeker ve pokemon onlara meydan okur. Ash Corpish’i seçer ama galip gelemez. Bu sırada kulübenin sahipleri gelir ve onları görür. Kahramanlarımız onlara gölün neden bu durumda olduğunu sorunca kaynağının o pokemın olduğıu söylerler. Böylece kahramanlarımız o pokemonu yeni bölgeden uzaklaştırmaya karar verirler ve onu aramaya başladıkları sırada onu o gölü alıp kaplıcaya çevirmek isteyen bir adamın yanında görürler ve çok sinirlenirler. Adamın da teklifi üzerine düello olur ve kazanan göle sahip olur. Bu yükü sırtına alan Ash daha fazla hazırlanır ve göl sahibi yaşlı kadının da öğretileriyle onu tam yenmek üzereyken roket takımı gelir ve pokemonları çalmaya çalışır. Ancak muhteşem bir kombinasyonlar kahramanlarımız onları alt eder. O işadamı suya düşer ama göl sahibi yaşlı kadın ve Dragonair tıpkı yıllar önce yaptıkları gini yine adamı aynı şekilde kurtarırlar. Bunun üzerine  adam minnetttarlık duyar ve gölü kaplıca yapmaktan vazgeçtiğini söyler. Bunu duyan Dragonair ise pokemonları tekrardan çağırır ve gölü eski güzel haline çevirir. Pokemon 9. sezon 7. bölüm türkçe olarak sizlerle. İyi seyirler…

POKEMON SEZON 9 BÖLÜM 7:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. 8 ne zaman gelir acaba adımin bide elinize sağlık şimdiye kadar gördüğüm een iyi site

    1. @bilal ayhan övgünüz için teşekkür ederiz 8. bölüm de inşallah biter bitmez eklenecek bölümler bitince sizi hiç bekletmeden elimizden geldiğince hızlı yayınlamaya çalışıyoruz en kısa zamanda devamı da gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>