Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 41. Bölüm İzle

pokemon savaş beyni

Bu bölümde Ash son savaş sınırı savaşı olan savaş piramidine gelir ve burda son savaşını kazanıp seriyi tamamlamanın peşindeyken bir pokemon merkezine gelirler ve burda olağandışı bir pokemın hemşiresi ve şartlarla karşılaşırlar. Bu hemşire onlara hem hayrandır hem de çok iyi olanaklar sunmaktadır. Ash piramide gider savaşmaya başarlarl. Ash bu karşılaşma için Profesör Oak’tan Torkoal’ı ister ve ona Aipom’u gönderir. ancak Torkoal elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen Ash 2. kez kaybeder. Ancak bu sefer çok daha iyii bir performans gösterir. Bunun üzerine Ash son kez çok iyi hazırlanıp tekrar meydan okumaya karar verir ve bunun için hazrlanmaya koyulur. Pokemon 9. sezon 41. bölüm Türkçe altyazılı olarak sizlerle. Pokemon sezon 9 bölüm 41 ve diğer sezon bölümleri sitemizde mevcuttur. İyi seyirler…

POKEMON 9. SEZON 41. BÖLÜM SEYRET:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. admin bölümlerin ve sezonların devamını bekliyoruz ben herkese bahsediyorum bu siteden lütfen bitirmeyin

    1. @furkan koç desteğiniz için teşekkür ederiz ancak dediğim gibi yeterli görürsek devam eder. O yüzden pokemon bölümlerini sitemizden takip eden herkesten ricam özveriyle çalışıp siteyi duyurmasıdır. Bu şekilde olursa sürekli devam eder.

    1. @atakan özer 9. sezon 47 bölümdür ve henüz hepsini yayınlamadık. Hepsi gelecek art arda. Ancak sezon bittikten sonra eğer ilgi gördüğü düşünüyorsak ve durumlar istediğimiz gibiyse 10. sezona hemen başlayacağız. Ancak ilgi bitmişse burada noktalayacağız. O yüzden eğer devam etmesini istiyorsanız bu bölümleri insanlara duyurmada bize yardımcı olun ve emeğimiz boşa gitmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>