Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 37. Bölüm İzle

pokemon soledad

 

Bu bölümde pokemon tarihinin en unutulmaz maçlarından birine tanık oluyoruz ve gözümüzü bir an bile kırpmadan bu karşılaşmayı izliyoruz ve May elinden gelen tüm hünerleri sergiliyor. Ancak bu Drew karşısında yeterli olmuyor ve May kaybediyor. Drew de daha sonra finalde Solidad’a yenilip eleniyor ve kupa Solidad’ın oluyor. Bu duruma çok üzülen May dayanamayıp ağlıyor. Ancak arkadaşları sürekli yanında ve onu teselli etmeye çalışıyorlar.  Bu teselli grubuna daha sonraları Drew de katılınca May yenilgiyi kabullenip önüne bakmaya karar veriyor. Pokemon 9. Sezon 37. bölüm Türkçe altyazılı olarak sevenleriyle. Bu efsan çizgi filmin tüm 9. sezon bölümleri sitemizde mevcuttur. İyi seyirler.

POKEMON SEZON 9 BÖLÜM 37 SEYRET:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. özet yanlış may drew u az farkla yeniyor sonra solidad ile may yapıyor solidad kazanıyor finalide kazanıp kupayı solidad alıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>