Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 24. Bölüm İzle

alakazam pokemon

 

Bu bölümde Ash 6. sınır savaşına Pikachu ile birlikte hazırlanırken bir anda Beedrill saldırısına uğrar. Ancak tam o anda gelen biri Beedrill’i sakinleştirir ve onu geldiği yere gönderir. Derken durdukları yerin yanındaki gölden de bir Gyarados çıkar ve Beedrill’i sakinleştiren kişi onunla konuşur ve onu da sakinleştirir. Ash bu duruma çok şaşırır. Az sonra roket takımı kucağındaki Pikachu ile birlikte pokemonlarla konuşan kişiye ağ atar ve onları yakalar. Ash Corphish’i seçer ve onları kurtarır. Ancak göle düşerler. Ash de göle atlar ve yanlarına gider. Göle düşen gizemli kişi Alakazam pokemonunu çıkarır ve roket takımını yener. Gidip o gizemli kişinin evinde üstlerini değiştirirler ve onun bir kız olduğunu öğrenirler. Sıcak birer kahve içerler. Tam o anda Brock’un uyarlamsıyla Ash savaş vaktinin geldiğini hatırlar ve çabucak ordan çıkar ve savaş sınırına doğru gider. Spor salonu geldiğinde ise kendisini büyük bir sürpriz beklemektedir. Spor salonu lideri ve sınır beyni az önce tanıştıkları kızdır. Savaş başlar Ash Corphish’i seçer Alakazama karşı. Ancak Ash ilk defa karşılaştığı bir sorunla karşı karşıya gelir. Pokemonlarla konuşabilen bu kız aynı zamanda savaşta konuşmadan zihinsel bağla pokemonunu yönetebilmektedir. Corphish böylece yenilir. Ash 2. pokemon olarak Tauros’u seçer. Ancak o da çok direnemez ve yenilir. Ash son olarak en güçlü pokemonu olan pikachu’yu seçer. Pikachu çok çabalar ve Alakazam’ı yenmeyi başarır. Ama çok yorulduğu için 2. pokemona yenilir ve savaş biter. Ash kaybetmiştir. Pokemon 9. sezon 24. bölüm türkçe altyazılı olarak sizlerle. Pokemon9. sezonun diğer bölümlerini de sitemizden seyredebilirsiniz. İyi Seyirler…

Pokemon 9. sezon 24. Bölüm İzle

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. @esra aycan rica ederiz. bölümler gelmeye devam edecek takip etmeye devam edin. Sizlerden isteğimiz bize destek olup siteden ve pokemon bölümlerinden arkadaşlarınıza ve çevrenize de bahsetmenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>