Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 15. Bölüm İzle

pokemon tüm bölümler

 

Bu bölümde kahramanlarımız May’in yarışmasının yapılacağı şehre ulaşırlar ve May Munchlax ile antrenman yapar. Ama onu 2. tura saklamaya karar verir. İlk turda Squirtle ile yarışmaya karar verir. May ayrıca ezeli rakibi Harley ile karşılaşır. roket takımı ise Harley’e ortaklık teklif eder ama Harley onları ciddiye bile almaz bunun üzerine Roket Takımı çok bozulur. Yarışma başlar ve May ilk turda harika bir performans sergiler ve turu 1. olarak tamamlar. Ancak 2. tura kalanlar arasında Harley de vardı. Finale kadar ikisi de mücadelelerinde başarıya ulaşırlar ve finalde rakip olurlar. May Munchlax’ ı seçer. Harley ise Octillery’i seçer. Mücadele başlar ve May adına hiç de iyi gitmiyordur. Üst üste darbeler alır Muchlax. May sonra biraz dönüş yapsa da Harley kazanır ve May kaybeder. Bu arada pokemonlar çalmaya çalışan roket takımını Pikachu ve Ash kurtarır. May ise bu yarışmadan çok dersler çıkarır ve hiç moralini bozmadan yoluna devam eder ve hemen bir sonraki mücadelesi için yola koyulur. Pokemon 9. sezon 15. bölüm Türkçe altyazılı olarak sizlerle. İyi seyirler.

POKEMON SEZON 9 BÖLÜM 15 VİDEO:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. @Sinan Unal bölümlerin devamı gelecektir. Ancak ilgi olduğu sürece devam edecektir. Şu an istediğimiz kadar ilgi görmüyor. O yüzden sizlerden isteğimiz arkadaşlarınızı da bu güzel ortama davet edin ve onları da haberdar edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>