Çizgi Film Dünyası

Pokemon 9. Sezon 14. Bölüm İzle

 

pokemon full izle

 

Bu bölümde kahramanlarımız deniz yolculuğunda görülmektedir. Bir adaya gelirler ve oradaki pokemon merkezindeki hemşireden bir pokemon yarışması olduğunu öğrenip katılmaya karar verirler. Roket takımı yarışmayı onların kazanması için sabote ederler ve sonuçta kahramanlarımız onların pokemonları çalmasını önlerler. Ama yarışmayı James kazanır. Ama hemşirenin tavsiyesiyle ödülü pokemonları kurtaran kahramanlarımıza armağan ederler. Onlar da ödülü tüm yarışmacılarla paylaşırlar. Pokemon 9. sezon 14. bölüm Türkçe altyazılı olarak sizlerle. İyi seyirler.

POKEMON SEZON 9 BÖLÜM 14 VİDEO:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. @furkan koç rica ederiz siz de bu bölümlerin devam etmesi ve bizi şevklendirip hızlanması için bunu yayın ve arkadaşlarınızı siteye yönlendirin böylece biz de emeğizin karşılığını almış olup yayına devam ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>