Çizgi Film Dünyası

Pokemon 8. Sezon 54. Bölüm Türkçe İzle

pokemon 8. sezon son bölüm

 

Bu bölümde Kurdelesini kazanmanın heyecanı May de hala mevcuttur. Sırada ise Ash’in 2. rozeti vardır. Bunu için yolculuklarına devam etmektedirler. Bu sırada bir dövüş pokemonu turnuvası olduğunu bir ilandan öğrenirler ve hemen oraya doğru yola koyulurlar. Ancak Brock ve May ise yörenin ünlü erişte yemeğini tatmak için erişte dükkanına gitmeyi tercih ederler. Dövüş salonuna varan Ash ve Max oranın yöneticisi Usta Ham ile tanışırlar. Bir yanlış anlama üzere usta ham onları salonunda eğitime tabi tutmaya başlar. Bu arada erişte için sırada bekleyen Brock ve May ise sırada beklerlerken erişte dükkanının kapatılması şokunu yaşarlar ve hemen erişte ustasını takibe alırlar. Erişte ustası onları doğruca dövüş salonuna götürür. Dövüş salonunun sahibi Usta Ham oğlu erişte ustasının erişte dükkanını kapatıp bu salona liderlik etmesini istemektedir. Oğlu ise erişte yapmaktan memnundur. Aralarındaki bu anlaşmazlığı pokemon savaşıyla çözmeye karar verirler. Ancak Usta Ham bu savaşı yapmayacak kadar yaşlıdır. Bu yüzden bu savaşı vekaleten Ash ve May alır ve hemen dövüş pokemonlarıyla birkaç antrenman yaptıktan sonra savaşa başlarlar. Savaş çok çetin geçmektedir. Sava sırasında içeriye roket takımı dalar ve her zaman ki gibi hedefleri pokemon çalmaktır ve salondaki dövüş pokemonlarını çalmaya çalışırlar. Ancak erişte ustasının kız arkadaşı olaya müdahale eder ve kendi dövüş pokemonlarıyla roket takımını alt edip pokemonları kurtarır ve artık soorun çözülür Usta Ham erişte satarak dünyayı dolaşmaya, Erişte ustası dükkanına dönmeyi, erişte ustasının kız arkadaşı ise salonu devralmaya karar verir ve böylece bir sorun daha halledilmiş olur. Pokemon 8. sezon 54. bölüm ( Son Bölüm ) Türkçe altyazılı olarak sizlerle. Bu bölüm pokemon 8. sezon son bölümüydü böylece 8. sezon tamamlanmış oluyor. 9. sezonda görüşmek üzere. Herkese iyi seyirler.

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

30 Yorum

  1. @Sinan Ünal bölümler çevrilirken beklenmedik bir durum gerçekleşti ve çeviriler biraz uzadı yoksa şimdi bu sıralar eklemeyi planlıyorduk. O yüzden biraz daha sabretmenizi rica ediyorum.

 1. Sonunda dualarim kabul oldu :)) tek ben degil bircok kisi bekliyor.. dizimag kapatilmasiyla herkes farkli siteler aramaya basladi. 9.sezon Gelir gelmez bir cok kisiyi buraya yigicam :))

  1. @Sinan_unal ilginiz için teşekkür ederiz çeviriler tamamlanınca hemen ekleyeceğiz sizi beklettiğimiz için üzgünüz bölümler eklenince hepinizi bekliyoruz. Bizi takip etmeye devem edin.

 2. 9.sezon için sabırsızlanıyorum.. Yayınlandıgında dizi-magdeki herkesin buraya gelecegıne eminim.. Sabırsızlanıyoruz admin 😀

  1. @Sinan Ünal size müjde an itibariyle çeviriler tekrardan uzun bir aradan sonra başlamıştır. Sitemizi takip etmeye devem edin bölümlerin çevirisi bitince siteye eklenecektir.

 3. Hala kesin bi tarih veremionz mu sabırsızlıkla bekliorm bide kesin olmasada belli bi tarih veriin

  1. @Rapsody henüz tarih tam olarak belirlenmedi ancak sabırlı olmanızı rica ediyorum çünkü en son takip etmişseniz görmüşsünüzdür 8-10 bölüm üst üste paylaştık takdir edersiniz ki bunların çevrilmesi kolay değil. Ücretsiz düşler kulüp konu abonesi olursanız açılan konular size günlük mail olarak gelir. Ekranın sağından mail adresinizi girerek abone olabilirsiniz.

 4. Öncelikle herşey için teşekür ederim lütfen 9. sezon geldiğinde devam et bu site dışında hiç bir yer senin kadar yüklemedi lütfen devam et size saygım büyük I love DuslerKulup <3

  1. @fafasda 8. sezon bitti 9. sezon çevirileri ise henüz başlamadı devamı muhakkak gelecek ama tarihi henüz belli değil o yüzden sabretmenizi diliyorum. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>