Çizgi Film Dünyası

Pokemon 8. Sezon 47. Bölüm Türkçe İzle

Pokemon sezon 8 May

 

Bu bölümde kahramanlarımız yolculuklarına devam ederken ormanda birden bir tuzağa yakalanırlar. Ancak bu kez tuzak roket takımının değil ormanda yaşayan garip bir adama aittir. Adam onları o vaziyette görünce hemen özür dileyip kulübesine götürür ve onlara o tuzağı kızının doğum günü hediyesi olarak istediği Jigglypuff’ı yakalamak için  kurduğunu anlatır. Ancak pokemonu 6 ay uğraşmasına rağmen yakalayamamıştır. Bu duruma üzülen kahramanlarımız ona yardım etmeye karar verirler. Ancak ilk birkaç denemeleri başarısız olur. En sonunda Max’in dahice fikri sayesinde onu yakalarlar. Ancak bu seferde bu pokemonun özgürlüğüne çok düşkün olduğunu gören  adam onu yakalamaktan vazgeçer ve evine geri döner. Tam kızına onu yakalayamadığını söylerken Jigglypuff havadan uçarak onların yanına gelir ve onlarla yaşamak istediğini belirtir. Böylece küçük kızın dileği yerine gelmiş olur. Pokemon 8. Sezon 47. Bölüm Türkçe Altyazılı olarak sizlerle. İyi seyirler.

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Evet ya devamı da yüklense harika olur hiçbir yerde yok. Ama siz de haklısınız. Bir de bölümlere açıklama yazarak vakit kaybetmeye gerek yok. Onun yerine bir bölüm daha konsa daha güzel olur 😀

    1. @Mustafa Ali bu yorum yazdığınız 47. bölümden sonra eklenen 7 bölüm daha var. Yani sitemizde 54. bölüme kadar bölümler mevcuttur. Zaten 8. sezon 54 bölümden oluşmaktadır. İzlemediyseniz onları da izleyebilirsiniz. Açıklamaları da biz sadece video ve resimden oluşan bir sayfa olmasın yazı da mevcut olsun ki çeşitlilik sağlansın diye yapıyoruz. Onlar vakit kaybı değil zaten bölümler çevrildikçe süratli bir şekilde ekliyoruz.

    1. @sadadadsf 8. sezonu inşallah tamamlayacağız. Daha sonra çevirmenler biraz dinlenecekler sonra 9. sezonla yeniden devam edecekler. Bu onların da hakkı sonuçta uzun zamandır çalışıyorlar. Ayrıca dediğim gibi siz şu anda yayınlananların keyfini çıkarın düşünmeyin gerisini biz çeviriler bittikçe yayınlamaya devam edeceğiz.

    1. @sadadadsf pokemon bölümleri çeviriler bittikçe ekleniyor. Birkaç bölüm daha yayınlanacak. Sonra bir süre duracak. Şu anın keyfini çıkarın sadece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>