Çizgi Film Dünyası

Pokemon 8. Sezon 36. Bölüm Türkçe Altyazılı Full Online İzle

POKEMON türkçe 36. bölüm

Pokemonun 8. sezon 36. bölümünde eleme turunu aşan Ash ve arkadaşı yine çok zorlu pokemon savaşları yaparlar. Ancak kazanmayı başarırlar ve bir üst tura yükselirler. Ancak bu yarışmalar gösterir ki Ash çok daha dikkatli davranması lazım çünkü bu savaşlar çok çok zorlu geçmektedir. Bu arada roket takımı ise olanları uzaktan seyredip ileride kahramanlarımıza yine tuzaklar hazırlamak için para kazanmaktadırlar.

[vimeo 62188466 w=560 h=339]

www.duslerkulup.com

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

15 Yorum

 1. hala bitmedi mi çeviri işleri yahu ? 🙁 yükleyin artık yeni bölümleri yaa 🙁 çevirdiklerinizi yükleyin işte 🙁

  1. @beklemekten kök salmış vatandaş bizler de sizi beklettiğimizin farkındayız fakat küçük bir aksilik oldu 1 bölümde o yüzden ekleyemedik ama sorun çözüldü sayılıyor o yüzden bölümler eklenmeye başlanacaktır. Beklediğinize değecek bu arada siz 36. bölümde takılmışsınız ancak 38. bölüme kadar bölümlerimiz sitede mevcuttur.

 2. sevgili adminler bugün günlerden 22 temmuz 2013 yani size en son yazdıgım mesajın ustunse 1.5 ay gecti ama hala yeni bölümler gelmedi neden bu kadar sallıyorsunuz

  1. @adnan karakütük kusura bakmayın biz de sizi beklettiğimizin farkındayız ancak bir bölümde beklenmeyen bir sıkıntı çıkınca biz de seriyi bozmak istemedik sorun halloldu sayılır beklediğinize değecek.

 3. sevgili sayfa sorumluları pokemon’un yeni bölümleri ne zaman yayınlanacaktır. acaba bilgi verirmisiniz ( GÜN veya AY ) şeklinde açıklarmısınız tarihini lütfen ……. SAYGILARIMLA …….

  1. @adnan karakütük çizgi filmler ingilizce olduğu için türkçeye çevirme işlemleri devam ediyor.Buda hayli yorucu ve uzun soluklu bir iş hazır hale geldikten sonra seri bir şekilde yayınlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 4. yeni bölüm yayınlancak dediniz üstünde 15 gün geçti daha hala yok bu nasıl iş lütfn biraz daha hızlı olun

  1. @ertuğrul arslan yeni bölümler çok kısa bir zaman içerisinde yayınlanacaktır.Takipte kalın.

 5. yeni bölümler gelsin artık ya 1 ay oldu tahminen ne zamana kadar eklenir bölümler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>