Çizgi Film Dünyası

Pokemon 8. Sezon 30. Bölüm Türkçe Altyazılı İndirmeden İzle

May pokemon yarışmalarında

Bu bölümde May artık istediği gibi 5 kurdelesini tamamlamış bir şekilde pokemon yarışmalarının başlayacağı şehre geldi ve kaydını yaptırdı. Annesi de onu desteklemek için o şehre geldi. Ancak gelmeyen babasının kılığına giren roket takımı yine insanların pokemonlarını çalmaya çalışarak kahramanlarımıza zorluk çıkarıyordu. Ayrıca birçok eski dostuyla karşılaşan ya da onlardan başarı ve tebrik mektubu alan May’in eski sinsi bir tanıdığına da dikkat etmesi gerekiyordu ve bu bölümde May pokemon yarışmalarının eleme safhasını da başarıyla geçiyor.

www.duslerkulup.com

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. tekrara merhabaar 2 sorum var..

  1..29 bölüm yok yasaklımı ve YASAKLI BÖLÜMLERİ bir sonraki bölüme yazarmısınz..

  2.. facebook sayfanız varmı.. TEŞEKKÜRLER..

  1. @İsmail kaya evet 29. bölüm yasaklı bir bölümdür o yüzden yayınlamadık ve facebook sayfamıza ve diğerlerine sitenin sağ tarafında biraz aşağıda sosyal medya kısmından ulaşabilirsiniz.

 2. 9-10-11 sezonlar ne zman yükleniçeq 😀 elimizde warda ne zeman yahu kaç ay oldu artık sene oluçan en kısa zman demeyen bari 😀

  1. @zezey 8. sezon 54. bölüme kadar yayınladık yani 8. sezon bitti sen hala gelmiş 30. bölümü yayınladığımız sırada verdiğimiz cevap üzerinden bizi yargılıyorsun. Ayrıca bu bölümleri çeviren arkadaşlara saygı gösterin uzun bir süre çeviri yaptılar şu anda biraz dinleniyorlar. Devam edecekler çeviriye ama biraz sabır gösterin. 9. sezon olarak sitemizde yayın sürecektir.

  1. @zezey arkadaşım sen niye bilip bilmeden konuşuyorsun bu senin yorum yazdığın 30. bölümdür. Bizim sitede şu anda 45. bölüme kadar tüm bölümler var çizgi film kategorisinden bakabilirsiniz. İsimler tek tek yazar. İyi seyirler.

 3. sizde haklısnız ama şuan pokemon kaçınçı sezona geçti ama biz 9 10 11 sezonlarda takılı kalktık burda 12 sezonada geçersek izlemenın manası yoq riçam sizden bu 3 sezonu eklemeniz

  1. @zezey anlıyorum sizi sabırsızlanıyorsunuz ama takdir edersiniz ki 1 bölümü çevirmek kolay değil ama hiç merak etmeyin biz bölümleri art arda ekleyeceğiz bu beklediğinize değmiş olacak. Bizi takibi sürdürün.

 4. tugçe demişin ki bölümler elimizde cok yakında ekleneçektır bunu tam 4 ay önçe sölemişin şimdi banada söyledin ve yakında ekleniçek diıorsun ınş öledir ne diyim

 5. hiç bir sitede yoq gerçekten bayadan beri bakıyorum bulamadım gerçekten sitenize koyarsanız seviniçem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>