Çizgi Film Dünyası

Pokemon 8. Sezon 24. Bölüm Türkçe Altyazılı Online İzle

Aipom 8. sezon pokemon

Sonunda pokemon yarışmalarına katılmak için son şansı olan rozeti alacağı adaya ulaşan May ve arkadaşları adada yarışacakları farklı arkadaşlar edinirler ve rozet yarışması başlar ve yarı finale kalmayı başaran May’in bu turdaki rakibi ise adada tanıştığı arkadaşı olur. Bu arada sürpriz bir şekilde yarışmaya katılmaya karar veren Jessy yarışmada Miyav’ı kullanır. Bu heyecan bölümü izlerken çok eğleneceksiniz. İyi seyirler…

www.duslerkulup.com

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. @asd bölümler paralel bir şekilde çevriliyor. Yani birkaç bölüm beraber düzenleniyor. Bu yüzden bitince birkaç bölüm üst üste yayınlanacaktır. Sabretmenizi diliyorum. Bu sayede birkaç bölümü birden görebileceksiniz.

  2. @asd23 el insaf bu 24. bölüm zaten 2 gündür yayında ayrıca yapacak bir şey yok çeviri bitmeden yayınlayamayız. Kolay işler değil bunlar biraz sabır gösterelim.

  3. @asd23 pokemon 8. sezon 54 bölümden oluşmaktadır. @Onur 25. bölüm şimdilik gelmeyecek çevirisi yapılıyor, çeviri biter bitmez yayınlanacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>