Çizgi Film Dünyası

Pokemon 8. Sezon 15. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle

roket takımının pikaçuyu kaçırması

JHOTO LİGİNİ İLK 8?DE BİTİREN ANCAK MUTLU SONA ULAŞAMAYAN ASH ELENDİĞİ YARIŞMACIDAN ALDIĞI TAVSİYELER ÜZERİNE DAHA ÖNCE HİÇ GİTMEDİĞİ VE HİÇ GÖRMEDİĞİ POKEMONLARIN OLDUĞU HOENN BÖLGESİNE DOĞRU BİR YOLCULUĞA BAŞLADI. YENİ POKEMONLAR YENİ ARKADAŞLAR VE YENİ GRAFİKLERLE BU YOLCULUK TÜM HIZIYLA 8. SEZONDA SÜRÜYOR.

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. @turkay çok az kaldı bitmek üzere bitince anında yayınlayacağız sizden azıcık daha sabretmenizi istiyoruz 16. bölüm tamamlanınca birkaç bölüm birden yayınlayacağız.

 2. @asd aslında bazı bölümler erken bitince biz de takipçilerimizi daha fazla bekletmemek için hemen yayınladık o yüzden sıralı olmadı

 3. Emeğinize sağlık çok güzel paylaşımlarınız var ama neden arşivler sıralı değil 🙁

 4. @ben 16. bölüm tamamlanmak üzere biter bitmez yükleyeceğiz anında haberdar olmak için sağ tarafta Düşler Kulüp blog aboneliğinden abone olabilirsin

 5. @hasan evet, doğrudur gelecek ama ileriki bölümlerde ve en güzel bölümler onlar olacak. Sabırla bizi takip edin. Onlara da sıra gelecek yakında…

 6. @Onur 8. bölümü zaten yeni yayınladık sırada 13. bölüm var. Üzerinde çalışıyor arkadaşlar biter bitmez yayınlayacağız. Anında haberdar olmak istiyorsanız sitenin sağ tarafında bulunan konu aboneliğine mail adresinizle üye olup anında mail alabilirsiniz.

 7. @emre can görüşleriniz dikkate alınmıştır. Sayfanın sağında bulunan Duslerkulup Blog Aboneliğiyle sitemize eklenen yeni konulardan anında haber alabilirsin. Eklediğimizde de haberin olmuş olur böyece.

 8. peki admin pokemonun sinemaları var onlarıda koyacakmısın peki koyarsan güzel çok sevinirim ?:)))

 9. @onur pokemon türkiyede yayınlanmadığı için ve bunlar yeni sezon olduğu için bunların türkçe dublajı bulunmamaktadır. Ama altyazıyı hazırlayan arkadaşlar çok sağlam hazırlamışlar rahatça izleyebilirsiniz

 10. sağol adminn emeğine ve ellerine sağlık en kısa zmnda ve merakla diğer bölümleri bekliyorum ?:))

 11. admin ya bu sezonun diğer bölümleri nezmn paylaşırsın en azından bi tahminen de olsa solasen merakla bekliyorum diğer bölümleride ?:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>