Çizgi Film Dünyası

Pokemon 10. Sezon 8. Bölüm Türkçe İzle

pokemon anime

 

Pokemon bu sezon da çok eğlenceli ve çok keyifli. Pokemon 10. sezon 8. bölüm olarak bölümlerimiz devam ederken kahramanlarımız da birbirinden ilginç maceralara atılmaya ve Ash’in pokemon ustası olma yolunda adımlarını arkadaşlarıyla beraber takip ediyoruz. Pokemon sezon 10 bölüm 8 ve diğer bölümler sitemize eklenmiştir ve eklenecektir. Pokemon sezon 10 hd bölümleri sitemizde devam edecektir. Bizi takip etmeye devam edin. İyi seyirler.

Pokemon 10. sezon 8. bölüm Türkçe:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. evet çeviriler çok hızlı sürüyor. sabır taşı olsa kendimde kullanıp evrimleşirdim herhalde.. pokemon misali.. 😀 😀 😀 😀 😀

  2. Merhaba admin, çeviride sıkıntı çekiyorsanız yardım etmek isterim. Pokemonsuz olmuyor >_<

  3. kaç haftadır bekliyoruz admin, 360p var başka yerlerde keyif vermiyor izlerken yayınlarsanız seviniriz

    1. @Furkan koç 10. sezon daha yeni başladı daha çok bölümü var ve 11. sezon da var ancak devam edip etmemesi şu anda kesin değil ilgiye bağlı eğer ilgi olursa devam eder. O yüzden devam etmesini istiyorsanız bölümlerin duyrulmasında bize yardımcı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>