Çizgi Film Dünyası

Pokemon 10. Sezon 25. Bölüm İzle

demir kuyruk saldırısı
Klasikleşen çizgi filmlerden olan pokemon çizgi dizi serisi 10. sezon 25. bölümde kaldığı yerden devam ediyor ve sizin için Türkçe olarak derlendi. Sezon 10 bölüm 25 ve diğer tüm 10. sezon bölümlerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu heyecan dolu serüveni sakın kaçırmayın. iyi seyirler.

Pokemon 10. Sezon 25. Bölüm Türkçe Vidyo:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

10 Yorum

    1. @fatih 31 bölüme kadar yayınlandı siteyi takibi aksattınız galiba bölümleri çizgi film dünyası kategorisinden bulabilirsiniz. Kategoriler sitenin sağında yer almaktadır.

  1. yükleyin artık şu bölümleri, tamam bir tek bu siteden izleyebiliyoruz ama kaç hafta oldu bari şu tarihte yüklenecek deyin de her gün girip bakmayalım

    1. @necati Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği var sitemizin sağ tarafında oraya mail adresinizi girerek her yeni açılan konunun size mail olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece beklediğiniz konuyu mailinizden takip edebilirsiniz. Çeviriler bitirilmeye çalışılıyor. Az bir sabır daha rica ediyoruz sizden. Çünkü buna değecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>