Oyun Dünyası

Plant Firefighter 2014 İtfaiyecilik Simülasyon Oyununu İndir

plant firefighter 2014 indir

Sevgili düşler kulübü takipçilerimiz bugün sizlere Plant Firefighter Simulator 2014 isimli itfaiyecilik yapabileceğini oyunu sunacağız. İtfaiyecilik oyununu sevenler oldukça fazladır bunu biliyoruz. Yangın söndürmeyi, insanlara yararlı olmayı sevenler için birebirdir. Aksiyon tarzına ilgi duyanlar için Plant Firefighter gerçekçi bir simülasyon yaşatacaktır.

plant firefighter yangın söndürme uçağı

itfaiyecilik oyununu indir

Oyun içerisinde yangın olan alevler içerisinde kalan binaları söndürmeye yönelik çalışma içerisine girebilirsiniz. Simülasyon oyunları sizler için gerçekçilik ifade etmelidir. Oyunları simüle olarak oynayanlar bilirlerki kendilerini içinde hissederler. Yüksek çözünürlükteki oyunlar herzaman oyunseverler için ilk tercih sebebi olmuşturlar.

İndirme linki: http://turbobit.net/a3bz6bjd5cob/Plant.Firefighter.Simulator.2014-TiNYiSO.rar.html

Plant Firefighter 2014 İtfaiyecilik oyunu tam çözüm:

https://www.youtube.com/watch?v=O-Ky5i0x2Bo

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>