Oyun Dünyası

Pes 2019’da İlk Defa Yer Alacak 9 Yeni Lig Hangisi?

pes 2019 yer alacak ligler

Duslerkulup.com misafirimiz, Pes serisi 2005 yılı itibariyle başladı. Pes dediğimiz şey Konami firmasının piyasaya sürdüğü pro evolution soccer, türkçe anlamı olarak profesiyonel evrim futbolu anlamına gelmektedir. Konami yıllar boyu kullandığı arama motoruyla kaliteli sürümleri piyasaya sürmüştür. Gerçeklik ön planda tutulduğu için çok tutulmaktadır. Pes 2019 sürmü ise eylül ayında oyunseverlere sunulacak. Tabi lisans alınamazsa o ligler kulüpler gerçek isimleri ve yapılarıyla oyun içinde bulunamıyorlar. KONAMİ firması 2019 yılı itibariyle 9 tane ilk defa yer alacak yeni ligler bulunmaktadır.

Pes 2019’da İlk Defa Yer Alacak 9 Yeni Lig Hangisi?

Danish Superliga

Portugal’s Liga NOS

Belgium Pro League

Swiss Super League

Scotland’s Ladbrokes Premiership

Superliga Argentine

Russian Premier Liga

pes 2019 a yeni eklenen ligler hangileri

Lisansı satın alınan bu liglerdeki tüm takımların da lisanları da tamamen Konami’nin elinde olacak. PES 19’da Rus liginin yer almasıyla birlikte; CSKA Moscow, Zenit St Petersburg ve Spartak Moscow takımlarının da yer alacağı anlamına geliyor. Konami’nin üst düzey yöneticilerinden Jonas Lygaard konuyla ilgili yaptığı açıklamada; PES 19’da yer alacak yeni lisansların, hayranlarına istedikleri şeyden daha fazlasını vermek istedikleri için yer alacağını belirtti.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>