Oyun Dünyası

Pes 2017 Türkçe Dil Sorununa Kesin Çözüm

pes 2017 oyunu türkçe yama indir

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, Pes 2017’ye nihayet kavuştuk. Artık futbolseveler Konami’nin 1 yıldır üzerinde uğraştığı Pro Evolution Soccer 2017 oyununu sonunda bizlere ulaştırdı. Yeni sürümde görsel efektlerde daha önceki sürümlere göre önem verilmiş. Oyun menüleri basitleştirilip daha da kullanışlı hale getirilmiş. Dokunmatik ekranda kullanıyormuşçasına bir hava katılmış. Ayrıca windows 10 temasıyla entegre edilmiş gibi görünmekte.

pes 2017 oyunu türkçe yama full indir

Pes 2017 oyununda stadyum olarak Barcelona’nın stadı olan Nou Camp girişte bizleri karşılıyor. Bunun yanı sıra oyun için fizibilitede de farklılıklar görülmekte açık olarak. Oyunu birde Türkçe oynamak ayrı bir hava katmaktadır.

pes 2017 oyununa yama atma dil dosyası indir

Oyunu yeni indirenler için şu bilgiyi paylaşmak isteriz. Bazı indirme linklerinde Türkçe yama bulunmamaktadır. Fakat biz bu probleminize hemen müdahalede bulunacağız ve probleminizi çözeceğiz. Pes 2017 türkçe yaması sayesinde dil dosyasını aşağıdaki linkten indirerek oyunun kurulu olduğu dizin içerisindeki data klasörüne kopyalamalısınız. İyi oyunlar dileriz.

duslerkulup indirme linki (2)

http://turbobit.net/2nxvs6vgnqoj.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>