Oyun Dünyası

Online Kafa Topu Android Oyununu Ücretsiz Türkçe Yükle

online kafa topu oyununu indir

Değerli okuyucularımız, bugün sizlere futbol kariyerinizde doruk noktasına oluşamanızı sağlayan oyunu paylaşacağız. Online veya çevrımdışı olarak kafa topu oyununu oynayabileceksiniz. Farklı farklı ülkelerde oynanan milyonların oynadığı oyun haline geldi.

online kafa topu oyununu indir

Online olarak rakiplerinizi kafa vuruş hamlelerine karşı sizde kendi hamlelerinizi en sert ve etkili vuruşlarınızı yaparak gol atmaya bakın.Her kazandığınız maçlarla elde edeceğiniz gelir artacak. Galibiyet serilerinizi yakalayarak üst sıralamalarda olacağını puanlarla farklı liglerdeki rakiplerinize baskınlık kurabilirsiniz.

online kafa topu oyununu cep telefonunu yükle

Ayrıca kafa vuruşlarınızda zorlayıcı etkenleri rüzgar faktörünü, hızı, doğru vuruşu yapabilmeyi hesaplayabilirsiniz. Yapacağınız her kafa topu vuruşunda rakibinizinde kurtarışlar yapabildiğini hesaba katarak iş yapmalısınız. 7 günlük veya haftalık turnuvalara dilerseniz katıladabilirsiniz. Kafa vuruşlarınızı çok etkili bir biçimde yapmalısınız.

duslerkulup indirme linki (1)

http://link.tl/17pQl

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>