Ofis dekorasyonu nasıl olmalıdır?

Çalışanların günün büyük bir bölümünü geçirdiği ve misafirlerinizin de sık sık uğradığı ofisiniz sizin prestijiniz için önemli bir mekandır. Misafiri ağırladığınız bekleme bölümünden yönetici odasına kadar her yerde yaptığınız iş ve profesyonelliğiniz kendini göstermelidir. Bu anlamda, doğru planlanmış bir ofis dekorasyonu yapmak önemlidir. Ofis dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Peki, doğru ofis dekorasyonu nasıl olmalıdır?

qGbA0Z Ofis dekorasyonu nasıl olmalıdır?

Kaliteli ve seçkin görünümlü bir ofis ortamı için gerekli iç mimari çalışmaları yapıldıktan sonra yaptığınız işe göre mobilya seçimi yapmalı ve bu eşyaları da ofisin içine doğru biçimde yerleştirmelisiniz. Masa, sandalye, dolap, koltuk gibi ofis eşyaları zeminle uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Eğer eğlenceli bir ofis ortamı düşünüyorsanız, ofis eşyalarını da buna göre daha renkli ve canlı seçebilirsiniz. Daha ciddi bir işyeri ortamı yaratmak için kahverengi ve beyaz ağırlık bir ofis dekorasyonu tercih edebilirsiniz.

Md01QM Ofis dekorasyonu nasıl olmalıdır?

OFİS DEKORASYONUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

İş dünyasında sizi bir adım öne taşıyacak olan, yaptığınız işle birlikte, ofisiniz ve onu nasıl kullandığınızdır. Görünümün yanı sıra, ofis dekorasyonunda kullanılan eşyaların konforlu ve kullanışlı olması da önemlidir. Misafirlerinizi, onları evlerinde gibi hissettirecek, yaratıcı tasarımlara sahip mobilyalarla ağırlayabilirsiniz. Dünyaca ünlü şirkete baktığımızda, ofis tasarımlarının haber değeri taşıyacak kadar harika dekore edildiğini görürüz. Buradan sağladıkları prestijle, kendilerini hem içerisinde güvenle çalışılacak bir iş ortamı hem de birlikte iş yapılacak ciddi bir kurum imajı yaratmaktadırlar. İster büyük ölçekli ister küçük ölçekli bir firma sahibi olun, sizin de firmanızın adından söz ettirebilmesi için, doğru planlanmış ve kusursuz olarak hayata geçirilmiş bir ofis tasarımına ihtiyacı vardır.

İlginizi Çekebilir http://www.ucicmimarlik.com/ofis-dekorasyonu/

 

HAYALİNİZDEKİ OFİSİ HAYATA GEÇİRİN
QVaP5j Ofis dekorasyonu nasıl olmalıdır?
Öncelikli olarak birimleri birbirinden ayıran bölmelerin planlaması yapılmalıdır. Akabinde bu birimlerde kullanılacak zemin malzemesi ve rengi ile birlikte mobilya seçimi önemlidir. Yaptığınız işe göre, daha klasik mobilyalar seçebileceğiniz gibi, daha yaratıcı, konsept ve farklı tasarım mobilyaları da tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan hayalinizde canlandırdığınız ofis dekorasyonunu hayata geçirmektir. Ofiste kullandığınız ışıklar da, dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Gerekli iç mimari desteği alarak, rakiplerinizden bir adım öne çıkabilir ve misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz harika ofis ortamları yaratabilirsiniz.

 

Daha fazlası için http://www.ucicmimarlik.com/

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...