Program, Yazılım, Donanım

Office Son Kullanılan Belge Geçmişini Temizleme

microsoft office son geçmişi temizleme
bilgisayarda en son yapılan işlemleri silme

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, office son kullanılan belge geçmişinizi temizleme yolları konusunda sizlere bilgiler vereceğim. Office programları son kullandığınız belgeleri temizlemek için kolay seçenekler sunmanın vakti geldi. Tek tek sağ tıklayıp bu dosyayı listeden kaldır gibi opsiyonlarla yol alınmaz sizlerde biliyorsunuz. Tek hamlelik işlerle temelli olarak office son kullanılan belge geçmişini temizleyebileceksiniz. Office son kullanılan belge geçmişini temizleme çok kolay aslında.

office son geçmişi silme
windows 10 son kullanılanları silme

Office Son Kullanılan Belge Geçmişini Temizleme

En kolay yoldan geçmişteki tüm dosyaları temizlemek için kalıcı olarak şu işlemleri yapmalısınız;

Microsoft Office programınızı açınız. Dosya > Seneçekler > Gelişmiş kısmına gelip sağ tarafta görüntüleme başlığı altında olan görüntülenecek belge sayısı “25” idir. “0” olarak işaretleyip onaylayıp çıkınız. Bu şekilde geçmiş belgelerinizin tümünü temizlemiş olacaksınız. Temizlemekle beraber kalmayıp ileri de son açtığınız belgeleri görmemiş olacaksınız. Bu minbalde yapacağınız office çalışmalarınızda geçmişte iz bırakmamış olacaksınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>