Nitro Professional 9.0 PDF Programını Full İndir

%name Nitro Professional 9.0 PDF Programını Full İndir

Değerli duslerkulup.com takipçilerim sizlere bugün paylaşacağım program ile PDF uzantılı dosyalara tamamen hükmedebileceksiniz.
Nitro Pro 9.0 programıyla, 300 farklı dosya tipinden PDF dosyaları oluşturabilmeniz mümkün. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect gibi pekçok dosya formatından tek bir tıklama ile PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.Program ile, PDF dökümanlarınızın içeriğini basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

PDF belgeleri içerisindeki yazım hatalarını düzeltebilir, metinleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Gelişmiş resim düzenleme aracı ile, PDF belgeleri içerisindeki resimlere ekleme, değiştirme, kırpma, yeniden boyutlandırma gibi pekçok gelişmiş müdahalede bulunabilirsiniz.

img3File Nitro Professional 9.0 PDF Programını Full İndir

Nitro PDF Professional ile PDF formatındaki belgelerinizi, Microsoft Word, WordPerfect, OpenOffice gibi farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. PDF dökümanları içerisindeki istediğiniz bir yazıyı, resimi alıp, diğer ofis formatındaki belgelere yapıştırabilirsiniz. Belgeniz içindeki tüm resim ve yazıları tek bir tıklama ile açabilirsiniz.

PDF dosyalarınızın güvenliğini de sağlayan Nitro PDF, belgelerinizi şifrelemenize ve dijital sertifika işlemi yapmanıza izin verir. Bu sayede belgelerinizi çoğaltmaya çalışan, telif haklarını ihlal eden kişilere karşı etkili bir koruma sağlayabilirsiniz.

İndirme linki: http://turbobit.net/exsz06ze66qs.html

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet