Çizgi Film Dünyası

Niloyanın Çocukların En Çok Sevdiği Şarkılarını İzle

niloyanın en çok sevilen şarkılarını dinle

Sevgili düşler kulüp ziyaretçilerimiz, Trt çocuk kanalının çocuklar için hazırlamış olduğu kaliteli çizgi film paylaşımlarına devam ediyoruz. Fakat bugün sizlere çizgi film değil de çizgi filmde çalınan en çok sevilen şarkıları sunacağız. Niloya okula başlamayan yaş grupları için oldukça eğitici ve eğlenceli olan çizgi programdır. Tamamen türkler tarafından hazırlanan ve yayınlanan niloya çizgi filmleri 3-6 yaş gruplarındaki çocuklar için fenomen haline geldi. Tabikide aileler içinde bu durum pozitif çünkü çocuklar hem izlerken eğleniyor.

niloyanın çok sevilen şarkılarını izle

Hemde yabancı yapımlı subliminal mesajlarla beyinlerine mesajlar almamış oluyorlar. Yerli yapım olarak gerçekten kaliteli bir animasyon diyebiliriz. Senaryosu özel pedagoglar ve danışmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Sizlerde çocuklarınıza sevilen çizgi dizi niloyanın en sevilen müziklerini dinleterek vakit geçirtebilirsiniz. Niloyanın çizgi filmde söylediği tüm şarkıları video klipli olarak burada bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Ht31cwoIjcY&index=1&list=PLA5dyskGy4cuCD-Rs2Jc6gME4bxTyK2mf

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>