Oyun Dünyası

Night Call Deluxe Edition Gizem Aksiyon Oyunu İndir

Değerli düşer kulüp takipçilerimiz, sizlere bugün Night Call Deluxe Edition isimli oyunu sunacağız. 17 Temmuz 2019 yılı itibariyle piyasaya sunulan Steam platformunda yayınlanan simülasyon türünde oldukça keyifli bir yapım olan oyunu sunacağız. Sitemizden tam sürümünü ücretsiz ve tek link olarak indirip, oynayabileceğiniz yapımın Türkçe yamasını da ilerleyen günlerde bulabilirsiniz. Oyunla birlikte sunuyoruz ki ekstra işlerle uğraşıp zaman kaybetmeyin diye. Direk ISO dosyasın kurup oyunu açabilirsiniz. Oyun içerisinde heyecan dolu vakitler geçirebileceğiniz nitelikler bulunmaktadır.
,

Night Call Deluxe Edition oyunu gizemli bir seri katil modern Paris sokaklarında sinsice dolaşıyor. Maktullerin sayısı giderek artarken polis katili bulmaya bir adım dahi yaklaşamadı. Sen, katilin son saldırılarından birinden canını kıl payı kurtarabilmiş bir taksi sürücüsüsün. Katili bulmak için tam yedi gecen var, yoksa polis suçu senin üzerine atıp dosyayı kapatacak. Bundan sonraki vardiyaların normal olmak bir yana güvenli bile olmayacak…

Night Call çizgisel bir şekilde ilerlemeyen, hikâye odaklı, film noir havası taşıyan bir araştırma ve soruşturma oyunu. Sen bir dedektif değilsin ama bu konuda işine yarayacak bir becerin var. İnsanlar seninleyken çok rahatlar. Hemen konuşmaya başlıyorlar. Düşüncelerini, duygularını, hikâyelerini ve sırlarını ortaya döküveriyorlar. Sen müşterilerin için bir şoförden çok daha fazlasısın. Onlar için aynı zamanda bir dost, sırdaş ve danışmansın. Işıklar Şehri’ndeki maskelerin altına gizlenmiş gerçek yaşamlara kısacık bir an da olsa bakabilen bir gözlemcisin. Katili yakalamak istiyorsan rollerini çok iyi oynamalısın. İyi oyunlar dileriz.

MİNİMUM

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3-7100, AMD FX-8100 or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel UHD 630, Geforce GTX 275, Quadro 2000D or equivalent
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

indirme

https://cloud.mail.ru/public/4wsZ/2DH3XDCD3

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>