Oyun Dünyası

Nibû Antik Yakın Doğu Strateji Oyununu Full İndir

nibu antik yakın doğu stareteji oyunu
Nibû oyunu antik yakın doğu’da geçen gerçek zamanlı olarak bir strateji oyunudur. 3 farklı müttefik grup arasından seçim yapıp oyuna başlamalısınız. Oyuna üssünüzü kurarak başlamalısınız. Oyun içerisinde farklı senaryolar ve oyun modları mevcut bulunmaktadır. Nibû antik yakın doğu strateji oyununu full olarak indirip oldukça heyecanlı oyunlar oynamış olacaksınız. Yakın doğu antik nibu strateji oyununu oldukça fizibilitel bir şekilde oynayabileceksiniz.

antik yakın doğu oyununu indir

Strateji oyununu full olarak indirip uzun soluklu heyecanlı vakitler geçirmiş olacaksınız. Nibu antik yakın doğu oyununu oldukça kaliteli bir biçimde oynayarak oyunun her avantajından faydalanmış olacaksınız. Nibû antik kent strateji oyununda filler ve doğunun önemli silahlarını bularak gelişmiş bir silah ve askeri binalar oluşturacaksınız. Bu şekilde antik yakın doğu strateji oyununu full olarak indireceksiniz. 

nibu oyununu full indir

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, veya Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 @ 3.60GHz veya AMD Ryzen 5 1600
Ekran Kartı: nVidia GTX750 TI , AMD Radeon R9 270
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

indirme

https://turbobit.net/djxogn2myc2q.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>