Oyun Dünyası

NFS The Run Gamepad İle Oynayamama Sorununa Kesin Çözüm

nfs the run oyununu nasıl oynarım

Sevgili duslerkulup.com okuyucularım, bildiğiniz gibi araba yarış bilgisayar oyunları içerisinde en çok beğenilen ve kalitesini konuşturan need for speed serisidir.Bugünde sizlere Need For Speed The Run oyununu bilgisayarına indirip klavyede değilde gamepad,joystik veya diğer bir deyişle kolla oynamak isteyipte oynayamayanların sorununa kesin çözüm sunacağım.

Sorunun çözümü çok basit aslında öncelikle tavsiyem şudur oyunu daha yeni yüklemişseniz büyük ihtimal ilk sahneleri geçmemişsinizdir.Bunun için gamepad yani kolunuzu bilgisayardan çıkarın bunun yapmamızın sebebi varsayılan olarak sadece klavyeye görmesini sağlamak oyunun ardından oyunu açıp araçtan kaçma görevini yaptıktan sonra klavyeyle ilk yarış görevini geçin ki yaptığımız görev kayıt olsun.Normal yarışlara başlıyalım diye.Oyunu kapattıktan sonra aşağıdaki vermiş olduğum linkteki ufak programı indirin.dosyaların hepsini oyunun kurulu olduğu dizine çıkarın.

Nfs The run gamepad ile oynama

x360ce exe dosyasına çift tıklayın.Ve resimde gördüğünüz gibi Thrustmaster dual analog mod seçeneğine tıklayıp load deyin.Sonra oyuna girip controllerden oyunda kullanmak istediğiniz tuş kombinasyonunu belirleyin benim tavsiyem joystiğinizin üzerindeki analogs veya bazıalrıdna mode olarak yazar kırmızı ışığı açıp josytikleride kullanarak keyifli bir oyun haline getirebilirsiniz.İyi oyunlar.

http://link.tl/Lj44

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Not: Anlatım tamamen www.duslerkulup.com yazarlarına aittir.Kesinlikle alıntı değildir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. resimli anlatım olsa direksiyon için yapamadım direksiyonu ayarlıyorum araba gaz kesiyor gaza tam anlamıyla basmıyor frene basılı oluyor bi yandan sürekli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>