Oyun Dünyası

NERF

NERF

Nerf savaşları, arkadaşlarınızla ve ailenizle veya çevrimiçi olarak bağlandığınız yerel Nerf oyuncularla oynamak için eğlenceli bir oyundur. Bir Nerf oyununu organize etmenin birçok farklı yolu var ve eğer büyük bir su savaşı etkinliği düzenlemek isterseniz, arkadaşlarınız buna hayır diyemez.

Nerf savaşları genellikle parklar ve oyun alanları gibi geniş, açık alanlarda daha eğlencelidir, ancak büyük bir kapalı alana veya arka bahçeye erişiminiz varsa bunları da düşünün. Seçtiğiniz yerin aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olun.

Üç veya dört oyuncuyla bir Nerf savaşları yapabilirsiniz. Şimdi bir Nerf savaşı ayarlamak için bizlerden buraya https://www.evosports.com tıklayarak bilgi alabilirsin.

Teknik Bilgiler

nerf dartları silahtan ortalama 21 m/s hızla çıkar ve etkili mesafe 10 metre civarıdır.

– pille çalışanlar da dartları atmak için flywheel denen dönen tekerlekli sistem kullanılır. Ateşlemeden önce tetiğin altındaki tuşa basılı tutulur ve ondan sonra dartlar için tetiğe basılır. Tekerlekler döndüğü için bu sistem çok gürültülüdür. Biri size ateş etmeden önce gürültüyü çok rahat duyarsınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>