Oyun Dünyası

NBA 2K16 Basketbol Simülasyon Oyununu Son Sürüm İndir

nba 2k16 oyununu full indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizler NBA 2K16 oyununu sunacağız. NBA klasiği aslında geçmişten gelen bizi basketbola bağlayan avrupanın en iyilerinin bulunduğu ve futbolda Premier Lig olarak adlandırdığımız farklı bir havası olan bir klasman. Artık sizde bu müthiş atmosfere katılacaksınız.

nba 2k16 basketbol oyunu indir

NBA 2K16 oyununda doğallık ve gerçekçelik üst düzey. Simülasyon tarzınıda ortaya oldukça fazla çıkarıyor. Zaten bu doğallığı ve oyun içindeki aksiyonları fazlasıyla hissedeceksiniz. Oyundaki yapay zeka futboldakine oranla daha gelişmiş. Oyun zekası sizleri adeta şaşkınlaştıracaktır.

nba 2016 oyununu tek link indir

Çünkü zor gibi görünsede, aslında hep aynı klasikleşmiş tarzlarından uzak, topu basket yapmanın dışında görsel özelliğe yer vermiştir. Oyunu oynarken oyuncu karakterlerinizi değiştirebilir düzenleyebilirsiniz. Kariyer modu kullanarak kendi oyuncu ve takım sisteminizi oluşturabilirsiniz.

nba 2016 simülatör oyununu oyna

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core2 Duo or better (SSE3 or later)
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: DirectX 10.1 compatible (512 MB) or better
Sabit Disk: 50 GB

İndirme linki:

https://cloud.mail.ru/public/FSRB/2knF2mvkp

https://cloud.mail.ru/public/3Xza/BviwFBkQM

Kamera arkası görüntüler:

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>