Oyun Dünyası

My Time At Portia Macera Oyununu Full İndir

my time at portia oyununu indir

Saygıdeğer değerli okuyucularımız, bugün sizlere my time at portia oyununu sizlere paylaşacağız. Oyun Portia’nın büyüleyici şehrinde geçmektedir. Oyun içerisinde ürünler yetiştirerek, hayvanlar büyüterek ve bu büyüleyici kıyamet sonrası bölgesinin eğlenceli sakinleriyle arkadaş olarak kalacaksınız. Portia’nın göz ardı edilen atölyesini eski haline getirmelisiniz. Portia’nın eski el kitapçığı ve çalışma tezgahıyla toplamalı, kaynak çıkarmalı ve üretim yaparak Portia’daki en iyi atölye haline gelmelisin. Köylülerin kasabayı yeniden inşa etmesinde yardımcı olmalısınız.

my time at portia oyununu full indir

Onları yönlendirici etkide bulunmalısınız. Onun derinliklerindeki sırları ortaya çıkarmasına yardım et. Portia kasabasında macera dolu anlar yaşayacaksınız. Tanışacağın dost canlısı yeni yüzlerle dolu yerde istekleri tamamlayın. Hediyeleri değiş tokuş et, biriyle çık ve romantizmi çiçeklendir! Studio Ghibli’nin büyüsünden esinlenen My Time at Portia, seni unutamayacağın güzelliklerle dolu bir harikalar dünyasına götürüyor. 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>