Oyun Dünyası

Mutant Year Zero: Road to Eden Aksiyon Oyununu indir

mutant year zero road to oyununu indir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Mutant Year Zero: Road to Eden isimli oyununu sizlere sunacağız. Oyun içerisinde oldukça gelişmiş fizibilitel dinamik grafiklere sahip olacaksınız. Gerçek tabanlı oyuncu motorlarıyla üretilen oyunun keşfetme, bulmaz, senaryo, gizlilik ve stratejiyle yoğunlaşan taktiksel harmanlamalara sahip olacaksınız. İklimsel değişiklikler, nükleer savaş ve salgınlar insanları yoketme noktasına kadar getirmiştir. İnsanların kitlesel olarak fazlaca etkilendiği bu oyunda gerçek zamanlı taktiksel savaş sistemi arasında dilediğiniz anda geçişler yapabileceksiniz. Dünyanın başına gelen kötü hadiseleri ortaya çıkarırken, terk edilmiş şehirleri ve fazlaca gelişmiş kırsalların arasında yolculuk edebileceksiniz. 

mutant year zero oyununu full indir

Gerçek zamanlı gizlilik sana düşman kamplarına gizlice sızmanızı sağlayacaktır. pusu kurma konusunda inanılmaz etkileşimleri vardır. Karakterlerine Stoneskin, Moth Wings, Hog Rush ya da Corpse Eater farklılaştırılmış mutasyonlar, genotipler sunmaktadır. Genetiği değişmiş ve insansal özelliklere yaklaşmış olan mutant hayvanlarla ekibinizi yönetebileceksiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>