Oyun Dünyası

Mount Blade Warband 1.173 Son Sürüm Full Türkçe İndir

 

Merhaba saygıdeğer takipçilerimiz, mount blade warband oyununuzda 1.173, 1.185 son sürüm full seçenekleriyle yardımcı olacağız. Mount Blade warband içeriksel ve senaryosal olarak türk yapımıda olması sebebiyle oldukça ilgi çekiyor. Mount Blade Warband 1.173 sürümü full türkçe olarak oynanmaktadır. Türkçe olması yalnızca değil senaryosundaki Türk izleride bir hayli fazladır. Mount Blade Warband 1.173 sürümünde oyun akışkan bir haldedir. Mount blade warband oyununu bilgisayarınıza tek link olarak indirebilirsiniz.

mount blade warband osmanlı mod

Mount Blade Warband crackli türkçe son sürüm osmanlı modlu indirme seçenekleriyle oynayabileceksiniz. Oyunun genel mantığında atınızı dört nala sürüp size saldıran saçma kişileri yoketmelisiniz. Askerlerinizi ve teçhizatlarınızı geliştirdikçe ordulara karşı savaşlar açabilirsiniz. Savaş kazandıkça namınız artacak. Düşmanlara korku salacaksınız. Düşmanlarınız sizin için bir tehlike unsuru olabilir belki sayıca üstünde olabilir. Unutmayınki askerlerinizin morali ve askeri tecrübesi 2 katınız olan asker ordusunu yoketmeye gücü yetecektir. Bu sebeple oyunda asker sayısınızı artırmaktan çok teçhizat ve ekipmanlarınızı artırmaya bakmalısınız. Mount Blade Warband 1.173 sürümünü full olarak indirmenizi sağlayacağız.
indirmehttp://turbobit.net/wdysezepsmj8.html

mount blade osmanlı mod indir

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>